הדמיות תלת מימד OLD

הדמיות תלת מימד

נשמח להציע לכם מגוון פתרונות המותאמים פרסונלית לדרישות וצרכי העסק שלכם. אנו מציעים הדמיות תלת מיימד מקצועיות  לאדריכלות ,עיצוב פנים,נדל”ן ומשרדים

לקבל הדמיה תלת מימד מקצועית מעולם לא היה קל יותר

הדמיות תלת מימד, המומחיות שלנו להצלחה שלכם.
הסטנדרטים הבינלאומיים מציבים רף חדש, אשר דורש מכל עיצוב פנים של בית פרטי או דירה לכלול הדמיות תלת מימד ראליסטיות.

אנו מציעים הדמיות תלת מימד לקהלים שונים ובינהם, הדמיות תלת מימד לאדריכלים, הדמיות דירה, הדמיות תלת מימד לאדריכלות נוך ועוד…

הצעת מחיר

לקבלת הצעת מחיר ותחילת עבודה, שלחו למומחי הסטודיו שלנו את תכנית הפרויקט בצירוף רשימת החומרים

מתחילים לעבוד

עיינו בתוצאות ראשוניות והשאירו משוב כדי שנוכל להמשיך או לבצע תיקונים

אישור סיום עבודות

אשרו את הגרסה המעודכנת

קבלו תוצאה סופית

קבלו תמונות מוכנות לשיווק פרויקט שלכם – עם תאורה מושלמת, השתקפויות, מרקמים ריאליסטים וברזולוציה שהזמנתם .

שירותים שלנו

הסטודיו שלנו עובד במספר תחומים מרכזיים

הדמיית תלת מימד לאדריכלות

הדמיה אדריכלית היא כלי עוצמתי להצגת קונספט עיצובי ויצירת ויזואליה אטרקטיבית למכירות נדל״ן. הדמיה תלת מימד מאפשרת להמחיש כל רעיון: מציגה פריסות חללים , חומרים, טקסטורות, צבעים, תאורה, רהיטים, אפשרויות עיצוב וכו ׳ של אובייקטים שלא קיימים עדיין במציאות. בנוסף, תמונות מקצועיות נראות כמו יצירת אמנות. הן יפות, ריאליסטיות, מלאות אווירה – נכס שיווקי נהדר.

הדמיית תלת מימד לדירה

היום עיצוב פנים מתקדם לבית או דירה כוללים הדמיה לדירה. התמונה התלת מימדית מדגימה כל פרט קטן ביותר בחדר העתידי. זה מאפשר לבחור את האפשרות הטובה ביותר לבחירת החומרים וצבעיהם, להעריך את הפונקציונליות של סידור הרהיטים ופריטים אחרים לשימוש רציונלי של שטח.

הדמיית תלת מימד לאדריכלות נוף

הודות למוחשיות החזותית של הדמית תלת מימד מעצב נוף ולקוח יכולים לבחון את מאפייני הפרויקט, ולעשות מיד את התיקונים והשינויים הנדרשים. הודות לכך הלקוח יוכל לדעת בדיוק כיצד ייראה הפרויקט שלו. והאפשרות לעשות תיקונים ושינויים בשלבי העבודה המוקדמים חוסכת הרבה עבודה, זמן וכסף.

הדמיית תלת מימד למשרד

הדמיית משרדים מאפשרת להמחיש את השיפוץ הרצוי בתמונות תלת מימד בעלות הנמוכה ביותר בצורת הפריסה שלו. הדמיה מאפשרת לראות את הטעויות שעלולות לקרות במהלך בנייה או שיפוץ.

סרטוני אנימציה תלת מימד

הוספת סרטוני אנימציה תלת ממדית כבר הוכיחה את עצמה בשוק הנדל”ן. גרפיקה ממוחשבת תלת מימדית מאפשרת להמחיש ולהחיות כל תמונה ועלילה, ללא קשר למורכבותם ולמקום המצאם, ברזולוציה גבוהה, בהירות ופוטוריאליזם, ומטשטשת הגבול בין גרפיקה לוידאו, ובכך משפרת משמעותית את הסרטונים סטנדרטיים שיכולים להעביר רק תחושה של מְצִיאוּת קיימת.

הדמייית תלת מימד למוצר

הדמיה תלת-מימדית היא שיטה חדשנית ואיכותית להציג את המוצרים והפרויקטים שלכם, כולל אלו הנמצאים בשלבי פיתוח, ולשווק אותם באינטרנט. הגרפיקה הממוחשבת טכנולוגיית תלת-מימד מאפשרים ללקוחות פוטנציאליים ואנשי מקצוע לתפוס את מוצרים בצורה הרבה יותר טובה ולראות כל אובייקט בצורה ריאליסטית ומפורטת, ממש כמו בצילום.
הדמית מוצרים מקצועית תשדרג את החנות האנטרנטית שלכם הרמה בעל המתחרים ותוביל לאחוזי המרה גבוהים יותר